POZN.: Implantáty jsou zdravotnický prostředek, s kterým mohou pracovat pouze lékaři. Tato stránka je určená pro lékaře.

Ostatní implantáty POLYTECH

Hýžďové implantáty (gluteální)

Pro mnoho žen a mužů zvětšení hýždí již patří mezi standardní zákroky plastické chirurgie. POLYTECH nabízí široký výběr hýžďových implantátů (gluteal implantáty) k dosažení vašeho osobního ideálu krásy.

Tyto implantáty jsou pojmenovány po svalu, jehož tvar simulují, svalu gluteus. Tímto implantátem lze esteticky tvarovat plochý, asymetrický nebo visící zadeček a kompenzovat vrozené nebo náhodné vlastnosti. Nabízíme gluteální implantáty v různých velikostech s kulatým nebo eliptickým tvarem. To umožňuje pacientům a chirurgům nalézt ideální tvar hýžďového implantátu, který nejlépe vyhovuje tělu a představě klienta.

Testikulární implantáty

Ztráta varlat, způsobená nehodou, vrozenou vadou nebo rakovinou varlat, často představuje zásadní změnu v životě postižených. Našimi testikulárními implantáty chceme dát mužům příležitost tuto ztrátu vizuálně kompenzovat a vytvořit nové sebevědomí a lepší kvalitu života.

Testikulární implantáty od POLYTECH jsou přirozeně tvarované. To umožňuje pacientům vrátit se k běžným činnostem (saunování a cvičení) a vyhnout se nepříjemným situacím a pocitům méněcennosti.

Přestože testikulární implantáty jsou poměrně jednoduchým řešením pro muže, kteří trpí ztrátou varlat, mnoho mužů o jejich existenci ani neví. Většinou proto, že o tomto problému neradi mluví a téma není natolik běžné, jako například u prsních implantátů. Zeptejte se plastického chirurga na možnost testikulárních implantátů. Změní se vám život.

 

Testikulární implantáty  – brožura ke stažení >>

Prsní implantáty pro muže (pektorální)

Přestože zpočátku zní název stejně, prsní implantáty pro muže se výrazně liší od prsních implantátů pro ženy. Místo měkké pojivové tkáně simulují sval. Přesněji řečeno, sval pectoralis. Tím je zajištěno skvělého tvaru i přirozeného pocitu.

Zatímco u žen bradavka ideálně sedí opticky uprostřed prsu a implantát je umístěný přibližně rovnoměrně nahoře a dole, pektorální sval u mužů je od podpaží k hrudní kosti od spodní části bradavky do středu. Kromě toho jsou prsní implantáty pro muže tvarovány odlišně, nebo nepřímo pro každou stranu těla a jsou vyplněny tužším silikonovým gelem, který napodobuje mužské svaly na hrudi a vytváří umělá prsa s efektem, který je přirozený pro mužský hrudník.

Lýtkové implantáty

Lýtkové implantáty se používají při asymetrii lýtek, při defektu varusu nebo u defektů způsobených neurologickými chorobami. Mnoho lidí neví, že naše lýtkové implantáty byly původně vyvinuty pro pacienty s poliomyelitidou.

Pro mnoho lidí však tvar jejich lýtek také významně přispívá k jejich vzhledu. Ženy tak často touží po hladkých a kulatých, zatímco muži dávají přednost silným a mocným lýtkům. POLYTECH nabízí výběr různých typů lýtkových implantátů, které splňují oba ideály krásy.

V závislosti na aplikaci jsou naše lýtkové implantáty symetrické nebo anatomicky tvarované. Lze je tak přizpůsobit vzhledu klienta, mohou vizuálně zlepšit výsledky tréninku při budování svalů nebo dokonce kompenzovat individuální vlastnosti, jako je ztráta tkáně v důsledku nehody nebo nemoci.

Obal našich lýtkových implantátů je vyrobený z velmi odolného a vysoce elastického silikonového elastomeru, do kterého je začleněna bariérová vrstva. Tyto implantáty jsou naplněny vysoce kohezivním silikonovým gelem, který je velmi podobný skutečné svalové tkáni.